Mersin Susanoğlu Kiralık Apart Evler

susanoglu-kiralik-evler
Mersin Susanoğlu Kiralık Apart Evler Akdenizin en geniş ve en uzun kumsalına sahip tatilcilerin en gözde uğrak tatil beldesi olan Susanoğlu’nda  ekonomik fiyatları ve konforlu odaları ile bu yaz tatilini Mersin’de geçirmek isteyen tatilcilerin imdadına koşmaktadır. Susanoğlu Tatil Beldesinde 100’den fazla kiralık apart ev bulunmaktadır.

Mersin Susanoğlu Kiralık Apart Evler Özellikleri

Mersin Susanoğlu Kiralık Apart otellerin özellikleri Mutfağı , Ocağı, Tüpü gibi araç ve gereçler barındırarak sizlere otelinizde atıştırabileceğiniz yemekleri kendiniz pişirme imkanı sunmasıdır.

Mersin Susanoğlu‘nda ayrıca Sadece Oda Kahvaltı yada Kahvaltı + Akşam Yemeği hizmeti veren Otel Konseptli işletmelerde bulunmaktadır.

2019 yılı itibariyle Mersin Susanoğlu’nda Konaklama Ücretleri Kış Tarifesinde ortalama 80 TL den başlamaktadır. Ancak yaz aylarına geçildikçe fiyatlarda artış gözlemlenebilir.

Mersin Susanoğlu Kiralık Apart Evler Fiyatları

2019 Yaz aylarında beklediğimiz fiyat politikaları ise Apart dairelerde 100 TL civarından başlaması Otellerde ise 200 TL’den başlamasıdır.
Erken Rezervasyon Fırsatları

Susanoğlu tatil beldesindeki işletmeler ve müşteri kitlesi erken rezervasyon sistemine alışkın olmadığı için Erken Rezervasyon yaptırmanız durumunda fiyatların cuzi bir indirim olmasını beklemekteyiz.

En Uygun Susanoğlu Kiralık Apart Otelleri için tıklayınız…

20 Nisan 2019 28073 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin