Susanoğlu Apart Otelleri | Apart Fiyatları 2019

susanoglu apart 2019

Susanoğlu’nda 90 adet Apart Otel ve 100’den fazla oda pansiyon bulunmaktadır. Sitemizde bulunan apart ve pansiyonları bizzat ziyaret ederek seçtiğimiz için herhangi bir problm yaşamayacağınızı düşünmüyoruz. Siz değerleri tatilcilerimizi uyarmak istediğimiz en önemli husus ise mutlaka gelmeden önce Rezervasyon yaptırmanız olacaktır. Akdenizin en uzun kumsalı Susanoğlunda tatilciler 2019 Sezonu tatil planlarını yapmaya başladı.

Susanoğlu Plajımız 2018 yılı itibariyle gerek temizliği gerekse denizinin berraklığından ötürü Mavi Bayrak ile ödüllendirilmiştir. Tatilcilerimizin Susanoğlu’nun bu başarısına leke sürmemek için temizlik konusunda gerekli titizlikte olacağına inancımız tamdır.

Bir çok tatilcimiz rezervasyon yaptırmadan gelerek yer bulamayıp Susanoğlu’nda mağdur olmaktadır. Bölgede Konaklama Yapabileceğiniz Apart Oteller


Gümüş Hotel


Zara Apart Otel


Cennet Apart Otel


Famin Otel


Kuzey Apart Otel


Güzel Apart Otel


NevLife Apart Otel


Tiryakioğlu Apart Otel


Sadi Apart


5K Apart Pansiyon


Zigana Apart Otel


Yücel Apart Otel


Susanoğlu Apart Otelleri

Susanoğlu tatil beldemizde Konsept oteller, Butik Oteller, Yıldızlı Denize Sıfır Oteller, Apart Oteller, Pansiyonlar ve Kiralık Daire yada Villalar bulunmaktadır. Peki tercih etmek istediğinizde hangi konaklama seçeneğini seçmem gerekiyor diyorsanız sizlere hem bölge hakkında hemde konaklama şu bilgileri paylaşmak isteriz. Sitemizdeki tüm apart oteller bölge halkı tarafından işletilmekte, bir çoğuda aile şirketi olarak çalıştırılmaktadır.

Susanoğlunda özellikle sitemizde bulunan bir çok apart otelde geniş balkon seçenekleri bulunmaktadır. Bulunan bir çok süpermarketlerden alabileceğiniz ve kısa sürede harika sofralar kurabileceğiniz dondurulmuş gıdalar mevcuttur. Kısa sürede apart otellerin odalarında bulunan dahili mutfaklarda yemek hazırlayabilir ve balkonunuzda deniz manzarası eşliğinde tüketebilirsiniz. Aslına Bakarsanız sizlere en çok tavsiye edeceğimiz konaklama şekli budur.
Bunun yanı sıra diğer tercih etmeniz gereken konaklama biçimi ise yarım pansiyon hizmet veren oteller olacaktır. Otellerimizde yemekler günlük olarak pişirilmekte ve tüketilmektedir. Yemeklerin hızlı tüketilmesi diğer tatil yörelerinin aksine günlerce beklememesini ve sağlıklı olarak tüketilmesini sağlamaktadır.

Son olarak pek tavsiye etmesekte Dışarıda yemek yiyerek sadece oda tutabilir ve tatilinizi geçirebilirsiniz. Ortalama sitemizde de paylaştığımız 5-10 tane yemek yeri haricinde hiç bir yeri sizlere önermiyoruz.

SUSANOĞLU 2019 APART OTEL FİYATLARI NE KADAR ?

  • Mutfaksız Apart Odaları 50-100 TL
  • Mutfaklı Apart Odaları 100-200 TL
  • Yarım Pansiyon Otel 200-500 TL
  • Oda Kahvaltı Otel 150-300 TL
  • Pansiyon Fiyatları 50-100 TL

Susanoğlundaki apart fiyatları uzun yıllardır pek artış göstermediğini söylemek isteriz. Ancak sizde 2019 sezonunda Susanoğlu’nda apart otel arayışında isenize lütfen erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Susanoğlu Apart Otelleri Sıkça Sorulan Sorular

Susanoğlu apart otel fiyatları nedir?
Susanoğlu apart otel fiyatları 2019 yaz sezonunda kişi başı 50 TL’den başlamakta olup apart oda fiyatları 100 TL‘ye gelmektedir.
Susanoğlu apart otellerin özellikleri nedir?

Susanoğlu apart otellerin genel özellikleri mutfaklı, eşyalı klimaları bir oda ve özel banyolu olmasıdır. Bazı tesislerde 1+1 yada 2+1 suit aile odaları sunulmaktadır.
7 Temmuz 2019 29146 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin