Susanoğlu Apart Fiyatları 2019

susanoglu apart 2019

Akdenizin en uzun kumsalı Susanoğlunda 2018 Yaz tatilinin sona ermesinin ardından tatilciler 2019 Sezonu tatil planlarını yapmaya başladı.

Susanoğlu Plajımız 2018 yılı itibariyle gerek temizliği gerekse denizinin berraklığından ötürü Mavi Bayrak ile ödüllendirilmiştir. Tatilcilerimizin Susanoğlu’nun bu başarısına leke sürmemek için temizlik konusunda gerekli titizlikte olacağına inancımız tamdır.

Susanoğlunda yaklaşık 90 adet Apart Otel ve 100’den fazla oda pansiyon bulunmaktadır. Sitemizde bulunan apart ve pansiyonları bizzat ziyaret ederek seçtiğimiz için herhangi bir problem yaşamayacağınızı düşünmüyoruz. Siz değerleri tatilcilerimizi uyarmak istediğimiz en önemli husus ise mutlaka gelmeden önce Rezervasyon yaptırmanız olacaktır.

Bir çok tatilcimiz rezervasyon yaptırmadan gelerek oldukça mağdur olmaktadır. Sitemizdeki tüm apart oteller bölge halkı tarafından işletilmekte, bir çoğuda aile şirketi olarak çalıştırılmaktadır.

SUSANOĞLUNDA DOĞRU KONAKLAMA TERCİHİ NEDİR ?

Susanoğlu tatil beldemizde Konsept oteller, Butik Oteller, Yıldızlı Denize Sıfır Oteller, Apart Oteller, Pansiyonlar ve Kiralık Daire yada Villalar bulunmaktadır. Peki tercih etmek istediğinizde hangi konaklama seçeneğini seçmem gerekiyor diyorsanız sizlere hem bölge hakkında hemde konaklama şu bilgileri paylaşmak isteriz.

Susanoğlunda özellikle sitemizde bulunan bir çok apart otelde geniş balkon seçenekleri bulunmaktadır. Bulunan bir çok süpermarketlerden alabileceğiniz ve kısa sürede harika sofralar kurabileceğiniz dondurulmuş gıdalar mevcuttur. Kısa sürede apart otellerin odalarında bulunan dahili mutfaklarda yemek hazırlayabilir ve balkonunuzda deniz manzarası eşliğinde tüketebilirsiniz. Aslına Bakarsanız sizlere en çok tavsiye edeceğimiz konaklama şekli budur.

Bunun yanı sıra diğer tercih etmeniz gereken konaklama biçimi ise yarım pansiyon hizmet veren oteller olacaktır. Otellerimizde yemekler günlük olarak pişirilmekte ve tüketilmektedir. Yemeklerin hızlı tüketilmesi diğer tatil yörelerinin aksine günlerce beklememesini ve sağlıklı olarak tüketilmesini sağlamaktadır.

Son olarak pek tavsiye etmesekte Dışarıda yemek yiyerek sadece oda tutabilir ve tatilinizi geçirebilirsiniz. Ortalama sitemizde de paylaştığımız 5-10 tane yemek yeri haricinde hiç bir yeri sizlere önermiyoruz.

 

BALIK TUTABİLİRSİNİZ

Susanoğlunda özellikle yapraklı koya giden bölgede kayalıklarda merakınızda varsa Akdenizin zengin balık türlerinden balık tutabilir ve taze, lezzetli ve ucuz bir şekilde sağlıklı beslenebilirsiniz.

SUSANOĞLU 2019 APART OTEL FİYATLARI NE KADAR ?
Sizlere belirli noktalarda bilgiler verdikten sonra asıl konumuzu ele alırsak Susanoğlundaki apart fiyatları uzun yıllardır pek artış göstermediğini söylemek isteriz.
Mutfaksız Apart Odaları 50-100 TL
Mutfaklı Apart Odaları 100-200 TL
Yarım Pansiyon Otel 200-500 TL
Oda Kahvaltı Otel 150-300 TL
Pansiyon Fiyatları 50-100 TL

arasında değişmektedir.

10 Eylül 2018 739 okunma
Serenay Pişeniş

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin