Tolya Apart Hotel | Susanoğlu Otelleri | Susanoğlu Mersin Silifke

Tolya Apart Hotel

  

Tolya Apart Hotel , Susanoğlu’nda size tam istediğiniz gibi bir tatil yaşatmak için en uygun yer olup siz değerli misafirlerini ağırlamaktadır. herkesten uzak kalabileceğiniz ve keyifli lezzetler tadabileceğiniz tam istediğiniz gibi bir tatil Tolya Apart Hotel’de yapılır.

 

Tolya Apart Hotel’in tüm dairelerinde klima, deniz manzaralı balkon ve banyo bulunmaktadır. Hoş vakit geçirebilmeniz için güneşlenme terasımızda şemsiye ve şezlonglarla donatılmıştır. Otelimizin tüm birimlerinde wi-fi bağlantılı internet erişimi bulunmaktadır. Bütün yorgunluğunuzu atabilmeniz için dinlenme odamızda konforlu koltuk ve çekyatlar bulunmaktadır. Ayrıca dinlenme odasında uydu yayınlı televizyonda mevcuttur. Banyo havluları tesisimiz tarafınca odalarınıza temin edilmiştir.

Otelimizde tüm öğünler bulunmakta olup siz kıymetli müşterilerimize yöresel lezzetlerin de yer aldığı bir menü sunulmaktadır. Müşterilerimiz tesisimizde ki bardan koktey ve içeceklerden de alabilirler.
Çalışanlarının ilgileri, alakaları, güler yüzleri açık büfe akşam yemekleri ikramları ile dolu dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle Tolya Apart Hoteli tercih edin.

Değerli Müşterimiz Anlaşmalı Tesislerimizdeki İndirimlerden Faydalanabilmek İçin SusanogluOtelleri.com’dan Aradığınızı Belirtiniz.    Maalesef özellik bulunamadı!


22 Mart 2018 6783 okunma
Tolya Apart Hotel fiyatları sezona göre değişiklik gösterebilir. Güncel bilgiler için oteli arayınız.

    Toplam Fiyat: 0.00