Susanoğlu Otobüs Seferleri

susanoğlu otobüs seferleri

Susanoğluna Otobüs ile gelecek yolcularımız için bazı bilgileri sizler için listeledi. Susanoğlu Şehirler arası otoyolun tam üzerine kurulu olduğu için bir çok Otobüs firması buradan geçmektedir. Marmara, Ege ve Akdeniz taraflarından gelecek olan yolcularımız Mersin Otobüs seferlerini kullanmaları durumunda doğal olarak Susanoğluna ulaşacaklardır.

Dilerseniz Silifke üzerinden Sürekli kalkan Silifke-Erdemli halk otobüslerini de kullanarak Susanoğluna ulaşabilirsiniz.

İçAnadolu, Doğuanadolu, GüneydoğuAnadolu ve Karadenizden gelecek misafirlerimiz için en çok tercih edilen rotada Tarsus üzerinden Mersin olacaktır. Mersin otogarından hareket eden Silifke Halk Otobüslerini kullanarak Susanoğlu Tatil Beldemize ulaşabilirsiniz. Ancak dikkat etmeniz gereken unsur Mersinden Erdemli Otobüslerini kullanmayın Çünkü Erdemli Susanoğluna gelmeden ulaştığınız bir ilçemizdir.

Susanoğluna Aracınız ile gelecek misafirlerimiz için Çukurova Otoyolu yada Karaman, Mut, Silifke, Susanoğlu Rotalarını izlemelerini tavsiye ediyoruz.

 

11 Mayıs 2018 4621 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin