Susanoğlu Apart Oteller

susanoğlu apart otel

Susanoğlu Tatil Köyümüz her gün büyümeye ve gelişmeye devam ediyor. Susanoğlu Tatil Köyümüzün en büyük çoğunluğunu oluşturan Apart otellerimizin her birinde farklı bir manzara ve özellik siz tatilcileri bekliyor.

Apart Otel Konseptleri gördüğünüz gibi içerisinde Mutfak, Setüstü Ocak ve Buzdolabı barındıran odalardan oluşmaktadır. Aynı zamanda Masa, TV, Klima ve Oturma Grubuda Apart Otellerimizde bulunmaktadır. Normal otel konseptlerindeki konaklama şekli tek odadan oluşmaktayken Apart Otellerde konaklama genellikle 2 odadan + wc banyodan oluşmaktadır.

Nevlife Apart Otel

Susanoğlu Deniz Manzaralı ve Doğal klimalı özel balkonlara sahip olan Apart Otellerimiz kot farkından dolayı manzarası kapanmayacak şekilde inşaa edilmiştir.

Nevlife Apart Otel

Ayrı olarak yatak odası bulunan apart odalarda 1 aile çok rahatlıkla konaklama şansına sahiptir. Ayrıca apart otellerde bulunan mutfak ekipmanlarıyla isterseniz basit bir şekilde cızbız yaparak yada güzel bir menemen ile geçiştirebilir isterseniz de dilediğiniz yemekleri pişirebilirsiniz.

Susanoğlunda Kot Farkından Dolayı Apart Otellerimizde eşsiz deniz manzarası ve önünün açık olmasından kaynaklanan doğal kliması bulunmaktadır.  Her ne kadar bina kirliliği olduğu düşünülsede o an balkonda oturduğunuzda gözünüze çarpacak tek manzara uçsuz bucaksız akdeniz manzarası olacaktır.

Susanoğlundaki Apart Otelleri en doğru bilgiler ve eşsiz resimlerle

https://www.susanogluotelleri.com/mersin/oteller/apart-otelleri/

adresinden takip edebilirsiniz.

20 Nisan 2019 5313 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin