Susanoğlu 52 Apart Oteller’de Uygun Fiyat

Susanoğlu Apart Otel

Susanoğlu tatil beldesinde çok sayıda apart otel bulunmaktadır. Yaklaşık 5 Kilometre uzunluğundaki sahili ile Akdenizin en uzun sahil şeridine sahip Susanoğlu yurt içinden ve yurt dışından gelen tatilcilerin uğrak mekanları arasında yer almaktadır.

Susanoğlu 2018 yılında temiz sahili ve berrak denizi ile Mavi Bayrak almıştır. Sitemizde bulunan tüm apart oteller gerek temizliği gerek güvenliği konusunda rahatlıkla konaklayabileceğiniz özenle seçilmiş tesislerdir.

Susanoğlunu tercih edecek tüm müşterilerimiz için söylememiz gereken en önemli ayrıntı ise şudur; Lütfen rezervasyonlarınızı buraya gelmeden sitemizdeki tesisler üzerinden tamamlayınız. Otel konseptine göre değişen ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Kapora yada tüm otel ücretini peşinen yatırmanızı isteyebilirler Sitemizdeki tüm oteller özellikle seçilmiştir bu yüzden tesislere güvenip ödemelerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Kesinlikle rezervasyonunuzu garantilemeden yola çıkmayın Çünkü buraya rezervasyonsuz geldiğinizde maalesef ki daha fazla ücret ödeyerek ve belkide daha kötü koşullarda konaklama yapmak zorunda kalacaksınız.

Sitemizde yer alan birçok tesis aile işletmesi olduğundan hem evinizin rahatlığıyla konaklayabilir, hemde güleryüzlü içten samimi işletmecilerle hiçbir problem yaşamadan tatilinizi yapabilirsiniz. Sizler için özel seçtiğimiz apart otellerimizi inceleyerek lütfen tesisi arayarak aklınızdaki tüm soruları sorunuz

 

Bölgede Konaklama Yapabileceğiniz Apart Oteller

13 Nisan 2019 9116 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin