Susanoğlu 52 Apart Oteller’de Uygun Fiyat

Susanoğlu Apart Otel

Susanoğlunda yaklaşık olarak 100 apart otel bulunmaktadır. 3 Kilometre ile Akdenizin en uzun sahili Susanoğlu son yıllarda artan turist ziyaretçileri ile yurt içi ve yurt dışı tatilcilerin en uğrak mekanları arasında yer almaktadır.

Susanoğlu 3 kilometrelik altınkum kumsalı ve akdenizin berrak, temiz denizi ile 2018 yılında bu başarısını mavi bayrak alarak taçlandırmıştır. Susanoğlu Apart Otelleri arasında sitemizde bulunan 52 apart otelden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Otellerimiz temizliği ve güvenilirliği konusunda Sitemiz garantisi altındadır.

Susanoğlunu tercih edecek tüm müşterilerimiz için söylememiz gereken en önemli ayrıntı ise şudur; Lütfen rezervasyonlarınızı buraya gelmeden sitemizdeki tesisler üzerinden tamamlayınız. Otel konseptine göre değişen ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Kapora yada tüm otel ücretini peşinen yatırmanızı isteyebilirler Sitemizdeki tüm oteller özellikle seçilmiştir bu yüzden tesislere güvenip ödemelerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Kesinlikle rezervasyonunuzu garantilemeden yola çıkmayın Çünkü buraya rezervasyonsuz geldiğinizde maalesef ki daha fazla ücret ödeyerek ve belkide daha kötü koşullarda konaklama yapmak zorunda kalacaksınız.

Sitemizde yer alan birçok tesis aile işletmesi olduğundan hem evinizin rahatlığıyla konaklayabilir, hemde güleryüzlü içten samimi işletmecilerle hiçbir problem yaşamadan tatilinizi yapabilirsiniz. Sizler için özel seçtiğimiz apart otellerimizi inceleyerek lütfen tesisi arayarak aklınızdaki tüm soruları sorunuz

SİTEMİZ TARAFINDAN TAVSİYE EDİLEN APART OTELLER

NevLife Apart Otel

NevLife Apart Otel

Nevlife Apart Otel
Denize 100 Mt. Temiz Güvenilir Susanoğlu Apart Otel
Hemen Arayın : 0545 732 33 55

Huzur Apart Pansiyon

Huzur Apart Pansiyon Otel
Denize 100 Mt. Temiz Güvenilir Susanoğlu Apart Otel
Hemen Arayın : 0539 935 7708

Yücel Apart Otel
Denize 20mt. Çift Klimalı Çamaşır Makinalı Odalar
Hemen Arayın : 0546 209 3054

20 Temmuz 2018 5082 okunma
Serenay Pişeniş

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin