Mersin Taşucu Otelleri | Apart Fiyatları 2021

Mersin Taşucu Otelleri, Mersin’in en önemli tatil bölgelerinden birisi Taşucu’nda 80’den fazla apart otel, otel ve pansiyon bulunmaktadır. Taşucu Apart Otellerde 2021 yılında da en uygun fiyatlarla konaklamanız mümkündür.

Taşucu özellikle Akkuyu Termik santralinin de yapımının başlaması ile birlikte popülerliğine popülerlik kattı diyebiliriz. 2021 yılı itibari ile bölgeye özellikle Rus tatilcilerinin akınına uğradı. Taşucu’nda deniz kum güneş haricinde Yapmadan Dönme diyebileceğimiz bir çok konuyu Sizler İçin Derledik Okumak için;

TAŞUCUNDA YAPMADAN DÖNME

Oldukça yoğun tatilci akını olan Taşucu’nda tatil yapmak istiyorsanız mutlaka gitmeden önce Rezervasyonunuzu yaptırmanızı öneriyoruz. Aksi takdirde yaşanan yoğunluk sebebiyle otellerde yer bulmanız pek münkün değildir.

 

Taşucu Apart Otelleri

Taşucu Otelleri arasında istediğiniz konaklama tipinde tatil yapmanız mümkün, ister tam pansiyon oteller, ister apart, pansiyon, yarım pansiyon, isterseniz de kiralık Villalar bulunmaktadır. Hangi konaklama tipi size uygunsa o seçeneği seçebilir ve rezervasyon yaptırarak tatilinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Deniz manzaralı bir çok otel, apart seçeneği ile Taşucuda ucsuz akdeniz manzarası eşliğinde tatilinizi gerçekleştirebilirsiniz.  Peki taşucunda konaklama ücretleri ne kadar sizlere o konuda bilgi verelim. Bilmenizi istediğimiz önemli bir unsur dediğimiz gibi Rus turistlerin bu bölgeyi keşfetmesi ile birlikte başladı.

2021 yılı itibari ile geçtiğimiz yıllara oranla bölgede emlak, otel, apart, pansiyon fiyatlarında artışlar gözlemlendi. Ancak gene de bir Antalya bölgesinden çok daha uygun fiyatlarla konaklama yapabilmeniz mümkün..

MERSİN TAŞUCU OTEL, APART FİYATLARI 2021 NE KADAR ?

  • Mutfaksız Apart Odaları 200-250 TL
  • Mutfaklı Apart Odaları 300-350 TL
  • Yarım Pansiyon Otel 400-450 TL
  • Oda Kahvaltı Otel 300-350 TL
  • Pansiyon Fiyatları 150-200 TL

Yoğun tatilci akını olması sebebiyle Mersin Taşucu Otelleri arasında beğendiğiniz oteli önceden arayarak mutlaka rezervasyonunuzu yaptırınız…

Mersin Taşucu Otelleri sıkça sorulan sorular?

Soru : Taşucu’nda deniz sıcaklığı ne kadar?

Cevap : Taşucu da diğer tatil bölgeleri gibi Akdenize kıyısı olan bir Tatil beldemizdir. Akdeniz deniz suyu sıcaklığı oldukça sıcaktır. Ancak hava sıcaklığınında 40 derecelere yaklaştığı bölgede 25-26 derece deniz suyu sıcaklığı oldukça ideal gözükmektedir. 🙂

Soru : Taşucunda Konaklama Ucuz mu ?

Cevap: Taşucu Otelleri bölgede oldukça uyguna konaklayabileceğiniz yerlerin arasında gelmektedir. Her ne kadar Rus turistin bölgede yoğun birşekilde bulunması sebebiyle birazcık fiyatlarda artış olsa da genel olarak 4-5 kişilik bir apart otel odasını günlük 300-400 TL e kiralayabilirsiniz.

Soru : Taşcunda Neler Yapabiliriz ?

Cevap : Taşucunda Yapmadan Dönme blog yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz

19 Temmuz 2021 2567 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin