Kızkalesi Deniz Paraşütü (Parasailing) Fiyatları 2021

Kızkalesi tatilciler için her alanda eğlencenin ve aktivitenin bulunduğu güzel mekanlardan birisi olmaya devam ediyor. Gündüz Mavi Bayraklı Kızkalesi Plajında Kendinizi Akdenizin Serin Sularına bırakırken, akşam eğlence yerlerinde eğlencenin tadını doyasıya çıkartabilirsiniz. Ayrıca Su aktiviteleri ile ilgili de çeşitli Su sporları mevcut.

Deniz Paraşütü Parasailing Nedir ve Fiyatları

Kızkalesinde deniz sporları kapsamında yapabileceğiniz en eğlenceli spor kuşkusuz ki Deniz Paraşütü Peki Parasailing nedir diye merak ediyorsanız eğer deniz ve kara üzerinde özel bir tekneye ve araca bir halatla bağlı paraşütle uçtuğunuz deniz aktivitedir. Genelde eğlence amaçlı olarak bilinse de Deniz Paraşütü bir su sporudur. Yaklaşık 200 Metreye kadar yükselen Deniz Paraşütü Kızkalesini gökyüzünden güvenle izlemenizi sağlamaktadır.

 

Deniz Paraşütü Tehlikeli midir?

Tüm spor dallarında olduğu gibi Deniz Paraşütünde de biraz olsa da az bir tehlike bulunmaktadır. Ancak gerekli önlemleri aldığınız takdirde çok bir sıkıntı olmayacaktır. Ki bu konuda düşeceğiniz yerin de deniz olduğunu tekrar hatırlatmak isteriz.

 

Deniz Paraşütü Yapılabilecek Yerler?

Mersin Kızkalesi Deniz Paraşütü yapılabilecek yerlerin başında gelmektedir. Kızkalesini kuşbakışı bir şekilde izlemek harika bir duygu olduğu binenler tarafından söylenmektedir. Güvenle tercih edebileceğiniz Su paraşütü Kızkalesinde siz değerli tatilcileri beklemektedir. Fiyatları oldukça uygun olan bu eğlenceli aktiviteyi mutlaka denemenizi tavsiye ederiz.

 

Deniz Paraşütü Fiyatları

Deniz Paraşütü Parasailing fiyatları ortalama olarak kişi başı 150 TL’den başlayarak 250 TL’ye göre değişiklik göstermektedir.  Kişi başı fiyatları çift kişilik fiyatlara oranla daha tuzludur. Kişi başı 150 TL iken iki kişilik fiyat 250 TL tarzı kampanyalar yapılmaktadır. Bu yüzden çift kişilik aktivitelere katılmanızı tavsiye ederiz. Hem bu sayede sevdiğiniz insanlar ile de güzel zaman geçirmiş olacaksınız. Bazı bölgelerinde, tek kişilik, çift kişilik ve 3 kişilik alternatifler de bulunmaktadır.

 

 

29 Haziran 2021 2830 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin