Mersin Kızkalesi Otelleri | Apart Fiyatları 2021

Dünyaca ünlü Akdenizde yapılan Kızkalesinden adını alan Kızkalesi Mahallemizde popülasyonu yüksek ve 100’den fazla otel, apart otel ve pansiyon bulunmaktadır. Kızkalesi apart otellerde ve otellerde 2021 yılında da uygun ve kaliteli bir şekilde konaklamanız mümkündür.

2020 yılında zorlu yaşanan Covid-19 salgının ardından 2021 yılında da Kızkalesinde bir çok otelimizde Güvenli Turizm sertifikasına sahip olmakla birlikte Apart otellerimizde ise Sağlık Bakanlığımız tarafından önerilen tüm yönergeler eksiksiz olarak yapılmaktadır.

Kızkalesi Otelleri tatil ve turizm konusunda siz değerli tatilcilerimize en doğru bilgileri vermek amacıyla açmış olduğumuz internet sitemizdeki Kızkalesi Otellerini ve Apartlarını ziyaret ettiğimizi bilmenizi isteriz. Ayrıca İnternet Sitemiz üzerinden aradığını belirtirseniz Otel sahiplerinden ek indirim talep edebilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken en önemli unsur ise gitmeden önce mutlaka rezervasyon yaptırmanızdır. Kızkalesinde genel olarak bir çok tesis güvenli ve temiz olsa da maalesef ki her sektörde olduğu bazı tesislerde mağdur olmanız muhtemeldir. Ayrıca çok fazla yoğunluk olduğundan gittiğinizde yer bulamamanız ve sahilde yatmak zorunda kalmanızda mümkündür.

Kızkalesi Plajı gerek suyun berraklığı gerekse sahilinin temizliği ile Mavi Bayrak ile ödüllendirilmiştir. Bu temizliğe bu berraklığa leke düşürmemek için tatilcilerimizden ricamız arkalarında herhang bir pislik bırakmamalarıdır.

 

 

Kızkalesi Apart Otelleri

Kızkalesi tatil mahallemizde tam pansiyon resort oteller, butik oteller, yıldızlı ve denize sıfır oteller, apart oteller, pansiyonlar, kiralık daireler ve Villalar bulunmaktadır.

Hangi konaklama seçeneği size uygunsa otelleri inceleyerek size uygun oteli inceleyebilir ve rezervasyonunuzu yaptırarak tatilinizi güvenle ve huzurlu bir şekilde yapabilirsiniz.

Kızkalesindeki otellerde deniz kıyısındaki otellerin denize yakınlığı ile avantajı olsa da denize uzak biraz tepede olan otellerde ise maltem eşliğinde deniz manzarası bulunmaktadır.

Eğer tatilim çok uygun olsun diyosarsanız Pansiyon, Biraz daha bana özel olsun yemeğimi ben kendim ufak tefek bir şekilde halledebilirim diyorsanız apart otel, ben yemekle falan uğraşamam herşey hazır gelsin düşünceniz varsa da Otel, Yarım Pansiyon Otel hatta Tam Pansiyon otelleri tercih edebilirsiniz.

MERSİN KIZKALESİ APART FİYATLARI 2021 NE KADAR ?

  • Mutfaksız Apart Odaları 100-150 TL
  • Mutfaklı Apart Odaları 200-250 TL
  • Yarım Pansiyon Otel 300-400 TL
  • Oda Kahvaltı Otel 300-350 TL
  • Pansiyon Fiyatları 150-200 TL

Kızkalesi apart fiyatları uzun yıllardır pek artış göstermediğini söylemek isteriz. Ancak sizde 2021 sezonunda Kızkalesi’nde apart otel arayışında isenize lütfen erken rezervasyon yapmanızı öneririz.

Kızkalesi Apart Otelleri sıkça sorulan sorular?

Soru : Kızkalesi’nde deniz sıcaklığı ne kadar?

Cevap : Kızkalesi bildiğiniz üzere Akdeniz’de bulunduğundan genel olarak Akdeniz iklimine sahip, ancak Torosların eteklerinde bulunduğundan da hafif esintili bir şekilde bulunmaktadır. Kızkalesi denizimiz oldukça sıcak ve yer yer serinletici özelliğe sahiptir.

Soru : Kızkalesinde Konaklama Ucuz mu ?

Cevap: Kızkaesi Akdeniz sahilleri arasında oldukça uygun fiyatlarla konaklama yapabileceğiniz, hem aile için hem de eşiniz dostunuz ile birlikte rahatlıkla gidebileceğiniz rahat bir konaklama seçeneklerine sahiptir.

Soru : Kızkalesi’nde gezilecek yerler varmı ?

Cevap : Kızkalesi yani Meşhur Toroslar’da oldukça fazla gezilecek yer bulunmaktadır. Emin olun ki Kızkalesine ister deniz turizmine gidin isterseniz de tarihi turizme gidin çok fazla gezebileceğiniz yer bulunmaktadır.

26 Haziran 2021 4933 okunma
BARIŞ BİLİCİ

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin