Katipoğlu Apart Otel | Susanoğlu Otelleri | Susanoğlu Mersin Silifke

Katipoğlu Apart Otel

  

Katipoğlu Apart Otel, Susanoğlu’nda üstün servis, kaliteli hizmet anlayışıyla çalışan personeller ve kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir konforlu bir tesistir. Konuklarımızın gönül rahatlığıyla kaldığı otelimizde siz kıymetli müşterilerimizi de konuk etmekten onur duyarız.

 

Tesisimiz tüm yıl hizmet vermektedir. Bütün apart dairelerimizde wi-fi bağlantılı internet erişimi bulunmaktadır. Siz değerli konuklarımız eşsiz deniz manzarasını izlemeniz için otelimiz terasa sahiptir. Otelimizde konuklarımız için otopark ücretsizdir.

Katipoğlu Apart Otel’in bütün odalarında klima ve balkon bulunmaktadır. Odalarımız da mutfak, yemek masası, uydu yayınlı LCD ekran televizyon vardır. Mutfağınız tam donanımlı olup müşterilerimiz dilediklerinde yemeklerini hazırlayabilirler. Mutfakta buzdolabı ve ocakta mevcuttur.

 

Her dairenin özel banyosu bulunmaktadır.

 

Tesisimiz tarihi yerlere ve doğal güzelliklere de yakın olduğundan konuklarımız arzu ederse gidip gezme olanağına da sahiptirler.

Değerli Müşterimiz Anlaşmalı Tesislerimizdeki İndirimlerden Faydalanabilmek İçin SusanogluOtelleri.com’dan Aradığınızı Belirtiniz.

     Maalesef özellik bulunamadı!


26 Mart 2018 9608 okunma
Katipoğlu Apart Otel fiyatları sezona göre değişiklik gösterebilir. Güncel bilgiler için oteli arayınız.

    Toplam Fiyat: 0.00