Otel Famira | Susanoğlu Otelleri | Susanoğlu Mersin Silifke

Otel Famira

  

Susanoğlu‘nda havuzlu oteller arasında yer alan Otel Famira bölgenin köklü ve müşteriler tarafından en çok beğenilen oteller arasında yer almaktadır.

Susanoğlu‘na gelen tatilcilerin uğrak noktası olan Otel Famira aynı zamanda tur şirketlerinin, yüksek standartlardaki odaları ve sorunsuz hizmet anlayışı ile tercih sebebi olmaktadır.

Tesiste yaşanan Covid-19 Hastalığı nedeniyle Sağlık ve Turizm Bakanlığının yönetmeliklerle açıkladığı tüm önlemler alınmıştır. Girişte ve her katta Dezenfektan Üniteleri bulunmakta, ayrıca tesise giren tüm müşterilerin ateşleri düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Müşteri tesisten ayrıldıktan sonra odalar Sağlık Bakanlığı onaylı dezenfektanlar ile temizlenmekte ve yeni müşteri girişinden önce mutlaka bir süre havalandırılmaktadır.

Susanoğlu’nun havası çok temizdir. Hangi saatte ve nasıl uyuduğunuzun bir önemi yok güne her zaman zinde uyanırsınız. Güzel ve zinde bir sabahın ardından Otel Famira sizlere zengin bir kahvaltı sunmaktadır. Kahvaltınızın ardından ister tesisteki havuzda serinleyebilir, havuz kenarında güneşlenebilir, isterseniz de Susanoğlu‘nun geniş ve uzun kumsalında güneşlenip kendinizi Akdenizin berrak sularına bırakabilirsiniz.

Otel odalarında standart olarak 24 Saat kesintisiz sıcak su, Klima, LCD TV, Uydu Sistemi, Telefon, Ücretsiz Wireless İnternet bulunmaktadır. Otel Famira 2,3 ve 4 Kişilik odalarında konforlu bir tatil için siz değerli müşterilerine sorunsuz hizmet garantisi sunmaktadır.  Maalesef özellik bulunamadı!


14 Haziran 2020 12705 okunma
Otel Famira fiyatları sezona göre değişiklik gösterebilir. Güncel bilgiler için oteli arayınız.

  Toplam Fiyat: 0.00
  YORUMLAR
  Zübeyde Işık 9 Eylül 2020

  Güvenilir temiz mükemmel aile oteli havuzun terasta olması çok güzel ailece gittiğimiz famira otelden çok memnun ayrıldık bundan sonra susanoğlundaki evimiz herkese tavsiye ediyorum.

  Cevapla