Susanoğlu Apart Fiyatları 2018

susanoglu

Mersin Susanoğlu Akdenizin en geniş ve en uzun kumsalına sahip tatilcilerin en gözde uğrak mekanları arasındadır. Susanoğlu Tatil Beldesinde yüz civarında bulunan konaklama mekanlarının bir çoğu apart özelliği taşımaktadır.

Apart otellerin özellikleri İçerisinde Mutfağı , Ocağı, Tüpü gibi araç ve gereçler barındırarak sizlere otelinizde atıştırabileceğiniz yemekleri kendiniz pişirme imkanı sunmasıdır.

Mersin Susanoğlunda ayrıca Sadece Oda Kahvaltı yada Kahvaltı + Akşam Yemeği hizmeti veren Otel Konseptli işletmelerde bulunmaktadır.

2018 İtibariyle Mersin Susanoğlunda Konaklama Ücretleri Kış Tarifesinde ortalama 50 TL den başlamaktadır. Ancak yaz aylarına geçildikçe fiyatlarda artış gözlemlenebilir

2018 Yaz aylarında beklediğimiz fiyat politikaları ise Apart dairelerde 100 TL civarından başlaması Otellerde ise 200 TL’den başlamasıdır.

Susanoğlu tatil beldesindeki işletmeler ve müşteri kitlesi erken rezervasyon sistemine alışkın olmadığı için Erken Rezervasyon yaptırmanız durumunda fiyatların cuzi bir indirim olmasını beklemekteyiz.

En Uygun Apart Otelleri Sizler İçin Listeledik

https://www.susanogluotelleri.com/mersin/oteller/apart-otelleri/

tıklayın…

26 Nisan 2018 14455 okunma
Serenay Pişeniş

Susanoğlu otelleri araştırmacı gezgin